Ольга БОГОМОЛЕЦЬ закликала народних депутатів висувати кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я України

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ попросила народних депутатів і голів фракцій надати пропозиції щодо кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ попросила народних депутатів і голів фракцій надати пропозиції щодо кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я. Про це вона сказала під час засідання погоджувальної ради, яка відбулася в парламенті 25 січня.

За її словами, гідна кандидатура на посаду Міністра охорони здоров’я має бути «технічною, не політичною абсолютно», захищати інтереси українських громадян і мати узгоджену позицію з Комітетом охорони здоров’я по стратегії і тактиці проведення реформ.

Вона також зазначила, що Комітет охорони здоров’я вважає пріоритетними галузями екстрену і сімейну медицину.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді