Карантин у київських школах подовжено до 8 лютого

Учні загальноосвітніх навчальних закладів Києва повернуться на уроки в понеділок, 8 лютого

На засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 29 січня, було ухвалено рішення, що учні київських загальносвітніх навчальних закладів повернуться на уроки 8 лютого.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна СТАРОСТЕНКО: «Київ зараз перебуває на піку епідемії. Щоб не наражати дітей на небезпеку, ми вирішили продовжити профілактичний карантин ще на тиждень і відновити уроки у понеділок, 8 лютого».

У студентів ж навчання починається вже з наступного тижня, але рекомендації щодо внесення корективів до навчальних планів і виконання протиепідемічних заходів ще в силі.

Тимчасове припинення навчального процесу в школах Києва триває з 16 січня.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді