Як внутрішньо переміщеному медпрацівнику розпочати роботу в іншому ЗОЗ

Залишилися без роботи, бо переїхали до іншого населеного пункту? Скористайтеся розʼясненнями МОЗ, що допоможуть працевлаштуватися в будь-якому закладі охорони здоров’я України

Як внутрішньо переміщеному медпрацівнику розпочати роботу в іншому ЗОЗ

Збройна агресія росії проти України й тимчасова окупація територій змусила багатьох громадян виїхати до безпечніших регіонів і шукати інше місце роботи. Із такою проблемою зіткнулися й медичні працівники. Однак без діла ви не залишитесь! Адже МОЗ пояснило, як влаштуватися на роботу до закладів охорони здоровʼя (ЗОЗ) в інших областях.

Компенсація за працевлаштування переміщених осіб: як отримати і облікувати

У статті в журналі «Довідник головної медичної сестри» читайте:

  1. Хто видає направлення

  2. Які документи подавати

  3. Хто визначає кадрові потреби

Працевлаштування в іншому регіоні — не фантастика, а реальність. І ваші колеги встигли переконалися в цьому. Зокрема, МОЗ інформує, що можливістю розпочати роботу в іншому ЗОЗ скористалися вже 3582 внутрішньо переміщених медичних працівники — 1766 лікарів, 1181 фахівець (медичні сестри/брати, акушерки, фельдшери, асистенти фармацевти) й 635 санітарних і технічних працівників. Тому не нехтуйте шансом отримати роботу і пам’ятайте: шлях до спільної перемоги складається з маленьких особистих перемог кожного українця!

Юрій Телець,
редактор журналу «Довідник головної медичної сестри»

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді