Збройна агресія росії проти України й тимчасова окупація територій змусила багатьох громадян виїхати до безпечніших регіонів і шукати інше місце роботи. Із такою проблемою зіткнулися й медичні працівники. Однак без діла ви не залишитесь! Адже МОЗ пояснило, як влаштуватися на роботу до закладів охорони здоровʼя (ЗОЗ) в інших областях.
Компенсація за працевлаштування переміщених осіб: як отримати і облікувати
У статті в журналі «Довідник головної медичної сестри» читайте:
Працевлаштування в іншому регіоні — не фантастика, а реальність. І ваші колеги встигли переконалися в цьому. Зокрема, МОЗ інформує, що можливістю розпочати роботу в іншому ЗОЗ скористалися вже 3582 внутрішньо переміщених медичних працівники — 1766 лікарів, 1181 фахівець (медичні сестри/брати, акушерки, фельдшери, асистенти фармацевти) й 635 санітарних і технічних працівників. Тому не нехтуйте шансом отримати роботу і пам’ятайте: шлях до спільної перемоги складається з маленьких особистих перемог кожного українця!
Юрій Телець,
редактор журналу «Довідник головної медичної сестри»
⭐ Покращуємо якість медичної допомоги ⭐ Війна конфліктам не перешкода ⭐ За що перед пацієнтом відповідає лікар і заклад охорони здоров’я — підстави відповідальності, алгоритми захисту та сучасна судова практика