Канадські лікарі безоплатно проведуть операції активістам Євромайдану та бійцям АТО

Якщо Ви знаєте бійця АТО або активіста Євромайдану, який потребує операції обличчя чи верхніх кінцівок, передайте йому цю інформацію.

Уряд Канади виділив 1,2 мільйона канадських доларів на те, щоб канадські і українські медики БЕЗОПЛАТНО провели операції пораненим активістам Майдану і бійцям АТО 19-28 лютого у Києві.

Лікарі намагатимуться надати консультацію та допомогу якомога більшій кількості потерпілих. Орієнтовно буде проведено 30-40 операцій на обличчі і верхніх кінцівках, також фахівці займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів мֹ’яких тканин і рубців.

Всі охочі поранені запрошуються до реєстрації на консультацію за телефонами: +38 095 435 30 33 або +38 097 00 5 55 4.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51100

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді