Стартував Всеукраїнський онлайн-марафон для територіальних громад

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад України спільно з Цифровим видавництвом Експертус організували Всеукраїнський онлайн-марафон для територіальних громад

⭐ Зміни в медичному законодавстві за червень⭐

Усі редакції Цифрового видавництва Експертус об’єдналися з Платформами Асоціації ОТГ для того, щоб допомогти органам місцевого самоврядування розв’язати найактуальніші завдання та надати відповіді на наболілі запитання.

Стартував Всеукраїнський онлайн-марафон для територіальних громад

Всеукраїнський онлайн-марафон охоплюватиме усі сфери діяльності територіальних громад, а спікери детально розкажуть про законодавче регулювання та алгоритми дій у різних проблемних ситуаціях.

Всеукраїнський онлайн-марафон стартував вже сьогодні, 9 липня. Перший вебінар був присвячений питанням надання відпусток та ведення особових справ в органі місцевого самоврядування, основним спікером якого виступила Ольга Догадіна, провідний експерт Експертус Кадри.

Наступні вебінари будуть присвячені питанням:

  • забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти
  • утримання закладів охорони здоров’я у ТГ
  • перевірок з охорони праці в органах місцевого самоврядування
  • здійснення закупівель
  • запобігання порушень у діяльності ТГ
  • фінансування закладів охорони здоров’я та іншим

Анонси наступних вебінарів Всеукраїнського онлайн-марафону будуть опубліковані на сайтах Асоціації ОТГ та Цифрового видавництва Експертус.

За інформацією організаторів

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Як обстояти власну позицію на нараді у головлікаря

Підлеглі часто ніяковіють, якщо доводиться відстоювати власні пропозиції перед керівництвом. Проте якщо від вас залежить робота інших працівників і ви знаєте про проблеми в роботі та маєте шляхи їх вирішення, боязливість лише нашкодлить вашому авторитету. В статті - рекомендації експертів, як домовлятися з керівництвом.
1530

Коли керівник — лідер: підвищіть авторитет серед медпрацівників

Організувати роботу в медзакладі набагато простіше, якщо працівники мотивовані та поважають керівника медзакладу чи відділення. Перегляньте підказки, які допоможуть підвищити авторитет в очах підлеглих, та перевірте чи ви завжди поводилися правильно у складних ситуаціях.
1402

Лідерство в медсестринстві: експрес-курс для головної медсестри

В умовах медреформи головним медичним сестрам як ніколи важливо здобувати та поліпшувати лідерські якості. Аби вашу думку почули і правильно зрозуміли, потрібно знати, як її подати. Для цього скористайтеся порадами, наведеними далі.
3518

Автономізації протистоять: як вирішувати конфлікти з персоналом

Як у будь-яких інших змін, у медичної реформи є й опоненти — люди, охочі «законсервувати» ситуацію, залишити все, як є. Особливо багато проблем виникає з автономізацією лікарень, адже потрібно не просто правильно організувати роботу, а й порозумітися з колегами та персоналом. Читайте, як залагоджувати гострі ситуації саме в випадку реформування медзакладу.
882

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді