Національна збірна України з футболу серед лікарів стала чемпіоном світу 2015 року

У місті Лонг Біч, Каліфорнія (США) відбувся черговий Чемпіонат світу з футболу серед лікарів. Збірна команда українських медиків здобула тріумфальну перемогу у розіграші кубку світу Vogel Cup 2015 (8 збірних, лікарі старші 45 років)

У місті Лонг Біч, Каліфорнія (США) відбувся черговий Чемпіонат світу з футболу серед лікарів. Збірна команда українських медиків здобула тріумфальну перемогу у розіграші кубку світу Vogel Cup 2015 (8 збірних, лікарі старші 45 років). 

У груповому етапі змагань наші футболісти-медики зіграли внічию з господарями турніру збірною США (4:4) і зі збірною Бразилії (3:3), а також розгромили збірну Великої Британії (6:1). У півфіналі українці «обійшли» литовців — перемога (6:1), а у поєдинку зі збірною, складеною з лікарів Росії і Угорщини, українські лікарі на останніх секундах вирвали перемогу (4:3), здобувши титул чемпіонів світу.

Тренер української збірної — дитячий хірург з Київщини Ігор БОРОВИК. Україна пишається своїми лікарями-чемпіонами: президент «Українського медичного клубу», акушер-гінеколог Іван СОРОКА (м. Київ), отоларинголог Олег ГОЛОБУЦЬКИЙ (м. Вижниця Чернівецької області), невролог Віктор КОЛОДЬКО (м. Вінниця), хірург Василь ІЛЬЮШИН (м. Хмельницький), травматолог Володимир КАЧАЛЕНКО (м. Київ), реаніматолог Володимир МИРОНЯК (м. Івано-Франківськ), акушер-гінеколог Сергій РУДЕНЬКИЙ (м. Лос Анжелес, США), реабілітолог Юрій КАРПОВИЧ (м. Паланга, Литва) та педіатр Олександр ЗАКУСИЛО (м. Київ).

Окрім того, у рамках розіграшу ще одного кубку — Morell Cup (18 збірних з усього світу, лікарі від 25 до 45 років) українці дійшли до півфіналу, де поступились екс-чемпіонам світу збірній Угорщини, посівши у підсумку почесне 4 місце, що стало найкращим здобутком української збірної за час її існування.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21559

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4622

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119705

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді