Національна збірна України з футболу серед лікарів стала чемпіоном світу 2015 року

У місті Лонг Біч, Каліфорнія (США) відбувся черговий Чемпіонат світу з футболу серед лікарів. Збірна команда українських медиків здобула тріумфальну перемогу у розіграші кубку світу Vogel Cup 2015 (8 збірних, лікарі старші 45 років).

У груповому етапі змагань наші футболісти-медики зіграли внічию з господарями турніру збірною США (4:4) і зі збірною Бразилії (3:3), а також розгромили збірну Великої Британії (6:1). У півфіналі українці «обійшли» литовців — перемога (6:1), а у поєдинку зі збірною, складеною з лікарів Росії і Угорщини, українські лікарі на останніх секундах вирвали перемогу (4:3), здобувши титул чемпіонів світу.

Тренер української збірної — дитячий хірург з Київщини Ігор БОРОВИК. Україна пишається своїми лікарями-чемпіонами: президент «Українського медичного клубу», акушер-гінеколог Іван СОРОКА (м. Київ), отоларинголог Олег ГОЛОБУЦЬКИЙ (м. Вижниця Чернівецької області), невролог Віктор КОЛОДЬКО (м. Вінниця), хірург Василь ІЛЬЮШИН (м. Хмельницький), травматолог Володимир КАЧАЛЕНКО (м. Київ), реаніматолог Володимир МИРОНЯК (м. Івано-Франківськ), акушер-гінеколог Сергій РУДЕНЬКИЙ (м. Лос Анжелес, США), реабілітолог Юрій КАРПОВИЧ (м. Паланга, Литва) та педіатр Олександр ЗАКУСИЛО (м. Київ).

Окрім того, у рамках розіграшу ще одного кубку — Morell Cup (18 збірних з усього світу, лікарі від 25 до 45 років) українці дійшли до півфіналу, де поступились екс-чемпіонам світу збірній Угорщини, посівши у підсумку почесне 4 місце, що стало найкращим здобутком української збірної за час її існування.