НСЗУ пояснила, чому заклади охорони здоров’я досі не отримали оплату послуг за січень

Зміни, які дали можливість НСЗУ розраховувати суми договорів на І квартал 2021 року, уряд затвердив 13 січня. Тому НСЗУ досі опрацьовує звіти закладів за надані послуги. Про це НСЗУ повідомила на своїй сторінці у фейсбуці

Як працювати за ПМГ — 2021

Центри екстреної медичної допомоги вже отримали оплату за послуги, які надавали у січні. Інші заклади, кажуть в НСЗУ, поки очікують на кошти за Програмою медичних гарантій.

НСЗУ пояснила, чому заклади охорони здоров’я досі не отримали оплату послуг за січень

✅✅✅ Акредитація закладів охорони здоров'я — 2021

«НСЗУ опрацьовує звіти 1374 спеціалізованих медзакладів, аптек та надавачів первинної медичної допомоги і найближчим часом передасть їх на оплату в Державну казначейську службу. Після цього заклади отримають кошти на свої рахунки», — йдеться в повідомленні.

В НСЗУ нагадали: зміни, які дали можливість розраховувати суми договорів для закладів охорони здоров’я на І квартал 2021 року, КМУ затвердив лише 13 січня. Йдеться про зміни до постанови «Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році» № 65 від 05.02.2020. Згідно з ними у І кварталі 2021 року діятиме порядок реалізації Програми медичних гарантій 2020 року із незначними змінами.

Нагадаємо, раніше в НСЗУ заявили, що із закладами, які не забезпечать доступ маломобільним групам населення, договір не укладатимуть.

За матеріалами фейсбук-сторінки НСЗУ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Енергоефективність медзакладу: як підвищити

Одна з найбільших статей витрат ЗОЗ — витрати на енергоносії. В умовах воєнного стану економія бюджету медустанови особливо актуальна. Як підвищити енергоефективність медзакладу, читайте у статті
4499

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді