Національний інститут раку чекає на благодійну допомогу

На проведення частини необхідних ремонтних робіт Національний інститут раку отримає до кінця вересня понад 300 тисяч гривень пожертв від благодійників

На проведення частини необхідних ремонтних робіт Національний інститут раку отримає до кінця вересня понад 300 тисяч гривень пожертв від благодійників. Кошти будуть спрямовані на ремонт галереї-проходу в клініці №1, що значно скоротить шлях для пацієнтів та співробітників інституту до консультативної поліклініки. Особливо це важливо для пацієнтів у віці та пацієнтів з обмеженими можливостями руху. Про це повідомила Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра ПАВЛЕНКО.

Директор Національного інституту раку, доктор медичних наук Олена КОЛЕСНИК подякувала за підтримку і відзначила, що співпраця між владою, медиками та благодійниками дуже важлива.

Олена КОЛЕСНИК розповіла, що перший заступник міністра охорони здоров’я неодноразово відвідувала інститут і тому знає про усі проблеми закладу, допомагає у вирішенні і внутрішніх питань, іі питань загальної політики у сфері онкологічної допомоги. Директор Національного інституту раку підкреслила, що у жовтні цього року заклад відзначатиме 95-річний ювілей, тож допомога з ремонтом надійшла дуже вчасно. 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119547

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді