Проводити вакцинацію проти поліомієліту можуть і мобільні виїзні бригади

Вакцинація у рамках трьох раундів імунізації проти поліомієліту може проводитися після огляду дитини, за інформованою згодою одного з батьків, або іншим законним представником дитини. Процедуру можна виконувати як у закладах охорони здоров’я, так і виїзними бригадами, за потреби

Вакцинація у рамках трьох раундів імунізації проти поліомієліту може проводитися після огляду дитини, за інформованою згодою одного з батьків, або іншим законним представником дитини. Процедуру можна виконувати як у закладах охорони здоров’я, так і виїзними бригадами, за потреби.

Дозвіл на проведення вакцинації оральною живою вакциною (ОПВ) в дошкільних та середньоосвітніх навчальних закладах виїзними бригадами наданий з метою якнайширшого охоплення дітей вакцинацією проти поліомієліту і формування міцного колективного імунінету. Процедура можлива за наявності в цих закладах постійно діючого або тимчасового кабінету щеплень.

Це передбачено наказом Міністерства охорони здоров’я «Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров’я України щодо імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік» від 09.10.2015 № 671, а також листом-інструкцією для усіх структурних підрозділів охорони здоров’я в регіонах.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді