Закупівля ліків за Нацпереліком лікарських засобів: запитайте в експерта

Ми вже писали про закупівлю лікарських засобів, проте шквал запитань щодо організації закупівель препаратів за Національним переліком не стихає, а робочі ситуації вимагають від медпрацівників швидко вирішувати проблеми.

Отож, сьогодні ви можете поставити актуальні для вас питання та окреслити ситуації, в яких не знаєте, як вчинити під час закупівлі лікарських засобів, експерту видання «Держзакупівлі».  А докладні відповіді зможете прочитати в журналі «Управління закладом охорони здоров’я».

Адресуйте запитання на пошту osokolova@Експертус.com.ua

Закупівля ліків за Нацпереліком лікарських засобів: запитайте в експертаЧитайте: 

Плануємо тендер на закупівлю ліків

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1029

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
773

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3488

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3625

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді