В Експертний комітет з відбору та використання основних лікарських засобів увійшли 6 нових членів

6 Національних експертів пройшли відбір і в складі загальної команди формуватимуть рекомендовану версію Національного переліку основних лікарських засобів, які держава надаватиме хворим безкоштовно.

У склад оновленого експертного комітету увійшли фахівці фармакологічної та економічної галузі: вчені, викладачі і дослідники ефективності лікарських препаратів. Всі члени комітету пройшли перевірку щодо конфліктності інтересів. Нагадаємо, що нові члени доповнили комітет, який відбирає препарати, що будуть доступні пацієнту безплатно з 2018 року.

Экспертний комітет з відбору і використання основних лікарських засобів – це постійно діючий дорадчий орган при МОЗ. Членів  Експертного комітету призначає Міністр охорони здоров’я за результатами конкурсного відбору терміном на 4 роки. 

Читайте в е-журналі «Довідник головної медичної сестри»:

Методи лабораторної діагностики вірусних інфекцій

Точна діагностика вірусних інфекцій сприяє правильному вибору способу їх лікування. Нові методи лабораторної діагностики дають змогу точніше визначити збудник захворювання, а результати проведених досліджень — вжити протиепідемічних заходів

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51289

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді