Усі обласні та районні лікарні забезпечені вакциною проти сказу — Уляна СУПРУН

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна СУПРУН на своїй сторінці у Facebook зазначила, що в Україні є достатня кількість вакцини для профілактики сказу.

Після дворічного дефіциту антирабічної вакцини за кошти державного бюджету закуплено вакцину Рабіпур, 91 390 доз якої вже розвезено по всіх регіонах.

Для постконтактної профілактики сказу проводять 6 щеплень вакциною, що містить фіксований вірус.

Очільниця МОЗ наголосила, що нині антирабічна вакцина, яка є єдиним способом вберегтися від сказу, є в усіх обласних та районних лікарнях.

«Якщо вас чи когось з ваших близьких вкусила тварина, обов’язково зверніться до найближчої лікарні. Лікування безкоштовне. У разі, якщо вам відмовляють в наданні належної медичної допомоги, звертайтесь на гарячу лінію МОЗ: 0-800-801-333», — написала пані СУПРУН.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати роботу сімейного лікаря

З’ясуємо, які вимоги нині висуває законодавство до роботи лікарів первинної ланки медичної допомоги. А ще підкажемо, як підписувати декларації з пацієнтами. Детальніше про роботу сімейного лікаря — у статті
14259

Як оформити відмову пацієнта від щеплення

Законодавство дозволяє громадянам відмовлятися від щеплень. Однак відмова від вакцинації має бути обдуманою та виваженою, а медичний персонал повинен володіти процедурою оформлення відповідних документів
75379

Права пацієнтів: види та відповідальність за недотримання

Дотримання прав і свобод людини та громадянина в сфері охорони здоров'я є одним з основних принципів охорони здоров'я в нашій країні. Які права пацієнтів згідно із законодавством України та хто відповідальний за захист прав пацієнтів?
7507

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді