Розробляємо локальну документацію для роботи комісії з інфекційного контролю

Готовий план роботи комісії та приклади оформлення іншої локальної документації.

У вітчизняному законодавстві інфекційний контроль розділено на протидію інфекціям ділянки хірургічного втручання та на боротьбу із туберкульозом. Тому, незалежно від профілю медичного закладу, у ньому має функціонувати не лише комісія з інфекційного контролю, а й окрема комісія з протидії туберкульозу. Першу очолює заступник головного лікаря, другу — головний лікар.

Функціонування цих комісій має супроводжуватися відповідною документацією. Для кожної комісії потрібно розробити положення, плани роботи, плани засідань і вести протоколи засідань.

Роз’яснення експерта щодо нормативного регулювання цього питання, а також готовий план роботи комісії та приклади оформлення іншої локальної документації — у серпневому номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я».

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6250

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22045

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді