Готовий план роботи комісії та приклади оформлення іншої локальної документації.
У вітчизняному законодавстві інфекційний контроль розділено на протидію інфекціям ділянки хірургічного втручання та на боротьбу із туберкульозом. Тому, незалежно від профілю медичного закладу, у ньому має функціонувати не лише комісія з інфекційного контролю, а й окрема комісія з протидії туберкульозу. Першу очолює заступник головного лікаря, другу — головний лікар.
Функціонування цих комісій має супроводжуватися відповідною документацією. Для кожної комісії потрібно розробити положення, плани роботи, плани засідань і вести протоколи засідань.
Роз’яснення експерта щодо нормативного регулювання цього питання, а також готовий план роботи комісії та приклади оформлення іншої локальної документації — у серпневому номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я».
Як часто у маніпуляційному кабінеті потрібно виконувати поточні та генеральні прибирання і чи треба кожного разу застосовувати бактерицидну лампу — читайте у статті
Знижуйте ризик розповсюдження збудників інфекційних захворювань контактним шляхом за допомогою СОП «Використання медичних рукавичок»
З’ясуймо, яких правил використання рукавичок мають дотримувати медпрацівники, щоб ці засоби індивідуального захисту надійно виконували свою функцію
Належним чином підготуйте план дій у разі виявлення пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями. Врахуйте заходи з протидії поширенню особливо небезпечних інфекцій у ЗОЗ
Якою може бути внутрішньолікарняна інфекція? Що спричиняє ВЛІ? Яких санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів вжити для профілактики інфекцій?