МОЗ пропонує дозволити допуск батьків у дитячу реанімацію

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) пропонує розширити допуск у відділення інтенсивної терапії для членів сім’ї дитини.

Відповідний проект наказу «Про дотримання прав пацієнтів та забезпечення доступу членів сім'ї до пацієнтів, що перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії» опубліковано на порталі міністерства.

Зокрема, МОЗ пропонує забезпечити батькам цілодобовий допуск до дитини за умови підписання ними згоди на лікування та обстеження дитини та дотримання правил внутрішнього розпорядку відділення інтенсивної терапії.

При цьому пропонують допускати не тільки біологічних батьків, а й інших законних представників дитини за наявності у них документів, які підтверджують їх право реалізовувати права дитини.

Проект передбачає також вимогу, що в одномісній палаті, де перебуває дитина, одночасно може перебувати не більше двох членів сім’ї.

МОЗ пропонує заборонити допуск у відділення інтенсивної терапії відвідувачів з гострими інфекційними захворюваннями, підозрою психічних розладів, у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

За інформацією офіційного порталу МОЗ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Публічна інформація в медзакладі: як відповідати на запити

Якщо медзаклад фінансується з державного або місцевого бюджету, будьте готові отримувати запити на оприлюднення інформації. Яку інформацію вважати публічною і як реагувати на запити, читайте в статті
2692

Зміни у соціальному страхуванні медичних працівників

Із 1 січня 2023 року в ЗОЗ не обов’язково має працювати комісія із соціального страхування. Відтепер рішення про призначення страхової виплати ухвалює страхувальник або уповноважені ним особи. Що ще змінилося у сфері соціального страхування у 2023 році? Розглянемо далі
8050

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді