ХХІ З’їзд Товариства Червоного Хреста України: підсумки та перспективи

ХХІ З’їзд Товариства Червоного Хреста України відбувся 20 квітня 2016 року у Києві. На заході були підведені підсумки роботи за останнє п’ятиріччя і окреслені перспективи подальшої роботи.

Товариство Червоного Хреста України функціонує майже сто років і є найчисленнішою громадською організацією країни, охоплюючи майже 4 мільйони чоловік.

На сьогодні в Україні функціонує чотири лікарні Червоного Хреста (Закарпатська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області); хоспіси (Житомирська та Запорізька області), 9 центрів психологічної допомоги Червоного Хреста. Підготовлено 550 спеціалістів, 3090 патронажних і молодших медичних сестер. Також наявні 83 центри та 299 кімнат медико-соціальної допомоги, банки одягу для нужденних, служба розшуку.

Як було повідомлено на заході, з початку збройного конфлікту на сході України та подій у Криму був проведений дійсно великий обсяг робіт. Активізувалися такі напрями, як загони швидкого реагування, навчання основам першої допомоги, допомога пораненим, мобільні медичні бригади та інші. Також була надана гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам на суму понад 388 мільйонів гривень.

На 2016 рік передбачене поширення програми діяльності пересувних медичних бригад на територіях зі зруйнованою інфраструктурою, що підлягають відбудові (Донецька, Луганська області).

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21821

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді