Відбувся вебінар «Вхідний контроль якості лікарських засобів у закладі охорони здоров’я»

17 грудня 2013 року напрям «Експертус Охорона здоров’я» провів безкоштовний вебінар. Пропонуємо вам ознайомитись з матеріалами лекції.

17 грудня 2013 року напрям «Експертус Охорона здоров’я» провів безкоштовний вебінар «Вхідний контроль якості лікарських засобів у закладі охорони здоров’я». В першу чергу, хочемо подякувати усім учасникам за активність.

Кількість учасників, які зареєструвались та прийняли участь у вебінарі дає змогу зробити висновок про високу актуальність обговорюваного питання, а також про його повсюдну застосовність у закладах охорони здоров’я.

Учасники мали можливість задати своє питання та отримати висококваліфіковану відповідь нашого лектора — головного спеціаліста відділу організації державного контролю дотримання ліцензійних умов оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Державної служби з лікарських засобів у м. Києві — Катерини Андріївни ЛЮХАНОВОЇ.

Якщо ви не хочете пропустити наступні вебінари від напряму «ЕкспертусОхорона здоров’я» —  обов’язково підписуйтесь на нашу розсилку новин.

Нагадаємо, що ви також маєте змогу завантажити матеріали лекції (відео та презентацію).

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Статті за темою

Усі статті за темою

Сказ: інфікування, симптоми, лікування

Нещодавно в Україні зафіксували летальний випадок через сказ. Тож нагадайте пацієнтам про це гостре інфекційне захворювання та способи захистити своє життя, якщо зараження відбулося
110

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
5082

Епілепсія у дорослих: протокол лікування

Яка класифікація епілепсії та які етапи надання допомоги дорослим пацієнтам з епілепсією. Читайте у статті та скачуйте протокол медичної допомоги при епілепсії
7825

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді