Медикам Житомира заборгували заробітну плату

У Житомирі сьогодні, 18 грудня, проходить позачергова сесія міської ради з питань погашення боргів з виплати зарплати вчителям та медикам

У Житомирі сьогодні, 18 грудня, проходить позачергова сесія міської ради з питань погашення боргів з виплати зарплати вчителям та медикам.

Сесія була скликана, оскільки 17 грудня відбувся страйк вчителів та медиків під стінами міськради. Близько півсотні мітингувальників вимагали від влади міста повернути зарплатні борги.

Учасників акції зранку 17 грудня прийняв у себе в кабінеті Житомирський міський голова Сергій СУХОМЛИН. Кілька десятків представників медичної сфери хотіли дізнатись, коли отримають зарплату.

Як прозвучало на сесії, людям фактично заборгували зарплату за листопад. Сума боргу становить понад 18 мільйонів гривень. Ці кошти мають виділити депутати сьогодні на сесії.

На сесію також винесено інші питання.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119617

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді