У Житомирі сьогодні, 18 грудня, проходить позачергова сесія міської ради з питань погашення боргів з виплати зарплати вчителям та медикам
У Житомирі сьогодні, 18 грудня, проходить позачергова сесія міської ради з питань погашення боргів з виплати зарплати вчителям та медикам.
Сесія була скликана, оскільки 17 грудня відбувся страйк вчителів та медиків під стінами міськради. Близько півсотні мітингувальників вимагали від влади міста повернути зарплатні борги.
Учасників акції зранку 17 грудня прийняв у себе в кабінеті Житомирський міський голова Сергій СУХОМЛИН. Кілька десятків представників медичної сфери хотіли дізнатись, коли отримають зарплату.
Як прозвучало на сесії, людям фактично заборгували зарплату за листопад. Сума боргу становить понад 18 мільйонів гривень. Ці кошти мають виділити депутати сьогодні на сесії.
На сесію також винесено інші питання.
Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
З'ясуйте, як надавати допомогу пораненому в тактичних умовах відповідно до оновлених рекомендацій. Як повинна бути укомплектована тактична аптечка? Про це і не тільки читайте в статті
Розповідаємо, на які групи розподіляти поранених і травмованих та які існують рівні медзакладів залежно від обсягу надання допомоги
Скачайте алгоритм катетеризації сечового міхура для чоловіків і жінок. Належно оформлений алгоритм стане у пригоді не лише для практики, а й під час підготовки документів для акредитації закладу
29 червня — Всесвітній день склеродерміїї. З'ясуйте, як діагностувати та лікувати це аутоімунне захворювання