Перегляньте відеозапис вебінару «Важливі аспекти відпусток медичних працівників»

27 лютого 2014 року з ініціативи журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри» відбувся вебінар «Важливі аспекти відпусток медичних працівників».

27 лютого 2014 року з ініціативи журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри» відбувся вебінар «Важливі аспекти відпусток медичних працівників».

Кількість учасників, які зареєструвались та прийняли участь у вебінарі дає змогу зробити висновок про високу актуальність обговорюваного питання, а також про його повсюдну застосовність у закладах охорони здоров’я. Учасники мали можливість задати своє питання та отримати висококваліфіковану відповідь нашого лектора — завідувача відділу з правових питань Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я — Сергія КУБАНСЬКОГО.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Ви вже можете завантажити матеріали лекції, а також переглянути відеозапис вебінару у розділі «Вебінари». 

Бажаєте взяти участь у наступних тематичних вебінарах від напряму «Експертус Охорона здоров’я»? Обов’язково підписуйтесь на нашу БЕЗОПЛАТНУ електронну газету. Ми оперативно повідомлятимемо вас про заплановані заходи.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21556

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4619

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119699

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді