Формуємо позитивний імідж закладу охорони здоров’я зусиллями медичних сестер

Актуальні статті, консультації експертів, покрокові алгоритми та відповіді на ваші запитання. Усе це — у травневому (№ 05/2014) номері журналу «Довідник головної медичної сестри».

Шановні колеги, побачив світ травневий (№ 05/2014) номер журналу «Довідник головної медичної сестри». Цей випуск ми вирішили присвятити надзвичайно актуальній темі — іміджу закладу охорони здоров’я. А саме, як сформувати позитивний імідж закладу охорони здоров’я зусиллями медичних сестер. Зокрема, мова йде про Кодекс корпоративної культури для медсестринського персоналу як найчисленнішої категорії медичних працівників будь-якого закладу охорони здоров’я. 

Медичний персонал закладів охорони здоров’я також має вчасно проходити обов’язкові медичні огляди, адже це допоможе не тільки стежити за станом власного здоров’я, а й запобігти поширенню інфекційних та небезпечних захворювань. Керівництво закладу несе відповідальність за всі випадки інфікування пацієнтів від медичного працівника, який не пройшов медичний огляд. Саме тому у травневому номері журналу ми підготували для вас матеріал «Обов’язкові медичні огляди працівників закладу охорони здоров’я».  Зі статті ви дізнаєтеся, які медичні працівники мають проходити попередній та періодичні медичні огляди із занесенням результатів до особистих медичних книжок, а також періодичність таких оглядів.

У рубриці «Санепідрежим» на вас чекає стаття «Практичний підхід до ротації дезінфікуючих засобів», у якій наведено рекомендації виробників дезінфікуючих засобів щодо ротації дезінфектантів у закладі охорони здоров’я.

Також у травневому номері журналу «Довідник головної медичної сестри» ми підготували для вас надзвичайно корисні покрокові алгоритми. А саме: «Покроковий алгоритм впровадження методу «мати-кенгуру» та «Покроковий алгоритм годування недоношених дітей через зонд».

Та це ще не все. Ознайомтесь із повним змістом травневого номеру журналу «Довідник головної медичної сестри» за посиланням.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21557

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4619

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119699

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді