Аптеки та медичні магазини Заходу України зацікавилися Байєрською програмою виставки «Охорона здоров’я 2014»

Вперше в 2014 році в межах Міжнародної виставки «Охорона здоров’я» стартувала Байєрська програма. Це спеціальний сервіс для відвідувачів виставки, які займаються закупівлями медичної та фармацевтичної продукції.

Вперше в 2014 році в межах Міжнародної виставки «Охорона здоров’я» стартувала Байєрська програма. Це спеціальний сервіс для відвідувачів виставки, які займаються закупівлями медичної та фармацевтичної продукції.

Учасниками програми можуть стати керівники та менеджери по закупівлях аптек та аптечних мереж, магазинів медтехніки, регіональних оптових медичних компаній. Реєстрація в програмі дає додаткові переваги. Баєри заздалегідь отримають список експонентів, а отже, зможуть зручно розпланувати роботу і зустрічі на виставці. Організатори допоможуть скласти графік зустрічей з зацікавленими компаніями. Для переговорів і відпочинку баєрів є спеціальне бізнес-кафе. Участь у Байєрській програмі безкоштовна за умови реєстрації.

Першими про переваги участі в Байєрській програмі на початку червня почули представники медичного бізнесу Західного регіону України. База програми поповнилася контактами аптек та магазинів медичної техніки з Тернополя та Рівного.

Керівник програми Олександра Філатова готова відповісти на всі додаткові запитання:

Тел. +380 44 4968645 (вн. 235), е-mail [email protected].

Нагадаємо, 23-а Міжнародна виставка «Охорона здоров’я» відбудеться у Києві з 30 вересня по 2 жовтня 2014 року.

Місце проведення — Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15.

Організатори — ДП «Прем’єр Експо», ITE Group plc (Великобританія) та GIMA (Німеччина). Співорганізатор виставки — Міністерство охорони здоров'я України.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6240

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22022

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді