Олег МУСІЙ відвідав Харківську область з робочим візитом

Напередодні поїздки Міністру був переданий перелік необхідних препаратів і, як сказав Олег МУСІЙ, дві третини зі списку він привіз.

Вчора, 26 червня, Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ відвідав з робочим візитом Харківську область. Разом із заступником голови облдержадміністрації Юрієм ГЕОРГІЄВСЬКИМ, директором Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександром ГАЛАЦАНОМ він відвідав Ізюмську центральну міську лікарню, де оглянув реанімаційне, хірургічне відділення, відділення анестезії та інтенсивної терапії. Тут пройшли лікування вже понад 100 поранених військових.

Міністр зустрівся з колективом лікарні, поцікавився потребами лікувального закладу, в тому числі забезпеченням лікарськими препаратами та медичним обладнанням.

Напередодні поїздки Міністру був переданий перелік необхідних препаратів і, як сказав сам Міністр, дві третини зі списку він привіз. На протязі тижня буде доставлена інша частина препаратів. В основному, це знеболюючі та седативні препарати. За словами Міністра, привезених лікарських засобів вистачить на 2-3 тижні.

Також в якості гуманітарної допомоги Олег МУСІЙ передав Ізюмській лікарні кардіограф і декілька апаратів штучної вентиляції легенів.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді