Посадова інструкція палатної медсестри терапевтичного відділення: скачайте!

Скачайте посадову інструкцію палатної медсестри терапевтичного відділення, читайте, кому підпорядковується цей працівник та які обов’язки медсестра має виконувати.

Посада сестри медичної палатної належить до посад молодших спеціалістів з медичною освітою центральної міської лікарні. Працівника приймають на посаду і звільняють з неї наказом головного лікаря центральної міської лікарні за поданням головної медичної сестри, якій вона підпорятковується функціонально.Та в посадовій інструкції медсестри терапевтичного відділення варто зауважити, що працівниця під час виконання лікарських призначень підпорядковується безпосередньо черговому лікарю-терапевту.

Як набрати бали до атестації 2020

Мета роботи сестри медичної палатної терапії — доглядати за хворими, виконувати медсестринські лікувальні та діагностичні маніпуляції, надавати долікарську допомогу хворому за таких станів, що загрожують його життю.

Обов’язки палатної сестри терапевтичного відділення:

  • Приймати новоприбулих хворих і розміщувати їх за призначенням лікаря у закріплених за нею палатах, ознайомлювати із правилами розпорядку терапевтичного відділення, лікувально-охоронним режимом.
  • Доглядати за хворими, забезпечувати належне виконання всіх лікарських призначень на основі принципів медичної деонтології.
  • Своєчасно виконувати лікарські маніпуляції, призначені для лікування та догляду за хворими:

- вводити ліки парентеральним шляхом;

- переливати кров;

- виконувати проби на переносимість ліків;

- робити очисні та лікарські клізми;

- підраховувати частоту пульсу і дихання, записувати показники до історії хвороби;

- збирати за призначенням лікаря від хворих матеріали для аналізів та передавати їх у клініко-діагностичну лабораторію, контролювати своєчасне отримання результатів досліджень і заносити їх до історії хвороби;

- зважувати хворих і проводити антропометричні вимірювання;

- брати кров з вени для лабораторних досліджень;

- виконувати інші лікарські процедури за призначенням лікаря, у разі їх невиконання негайно інформувати лікаря.

  • виконувати інші лікарські процедури за призначенням лікаря, у разі їх невиконання негайно інформувати лікаря.
  • Перебувати у палаті під час обходу хворих лікарем, інформувати його про стан здоров’я хворих, отримувати від лікаря подальші вказівки по догляду за хворими, заповнювати листок призначень.
  • Щодня вимірювати температуру тіла хворих вранці і ввечері, фіксувати результати у відповідній медичній документації.
  • Видавати ліки за призначенням лікаря у палаті і контролювати їх прийом хворими.
  • Годувати тяжкохворих, контролювати дотримання хворими встановленого режиму харчування і дієти, особисто перевіряти продукти, які хворому приносять відвідувачі.
  • Ізолювати хворих в агональному стані, викликати лікаря для констатації смерті, готувати трупи померлих для передачі їх в морг.
  • Вести встановлену звітну та облікову документацію.

Посадова інструкція палатної медсестри терапевтичного відділення: скачайте!Читайте: "Сімейна медсестра: як зміняться професійні завдання працівника?"

Скачайте посадову інструкцію палатної медсестри терапевтичного відділення

Посадова інструкція палатної медсестри терапевтичного відділення: скачайте!

Нові вимоги до ліцензування медичної практики