Хвороба медичного працівника під час щорічної відпустки

391

Запитання

Як оформлювати табель у разі хвороби медичного працівника під час щорічної відпустки?

Відповідь

Розглянемо дві ситуації:

1. Працівник захворів до початку або на самому початку відпустки і надав роботодавцю листок непрацездатності та заяву про продовження відпустки тоді, коли табель ще не передали до бухгалтерії.
Після видання наказу про продовження (перенесення) щорічної відпустки у табелі відображаємо нові її строки, а дні оплачуваної непрацездатності позначаємо літерами ТН.

Хвороба медичного працівника під час щорічної відпусткиЧитайте: "Посадова інструкція лікаря-психотерапевта"

 

2. Працівник захворів під час відпустки і надав роботодавцю листок непрацездатності та заяву про перенесення (продовження) відпустки тоді, коли табель, що відображає перебування працівника у відпустці, вже переданий до бухгалтерії.
У такому випадку слід скласти уточнювальний табель, у якому дні хвороби, що припали на час відпустки, позначають літерами ТН, а відпустку відобразити відповідно до строків, визначених наказом про її продовження (перенесення).

Хвороба медичного працівника під час щорічної відпусткиЧитайте: "Роботи з розвантаження кисневих балонів, їх доставка до кисневого пункту та підключення до кисневої рампи"

 

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки медичних працівників

Відпустки медичних працівників через професійні особливості викликають багато запитань у відділу кадрів медичного закладу. Розкажемо, як правильно надати відпустку та які документи оформити
80573

Чи згорять відпустки, не використані в минулі роки, коли набере чинності новий Закон про працю

У працівників накопичилися дні невикористаних відпусток за кілька років. У когось залишилося п’ять днів відпустки, у когось — 30. Чи «згорять» ці дні після того, як набере чинності новий Закон про працю?
3197