Матеріальна допомога працівнику, що звільняється

475

Запитання

Чи нараховують матеріальну допомогу на оздоровлення працівнику, що звільняється?

Відповідь

Якщо працівник звільнився (крім звільнення за порушення трудової дисципліни), він має право отримати невикористану відпустку з подальшим звільненням (ч. І ст. 3 Закону № 504/96). У такому разі йому нараховують відпускні та виплачують матеріальну допомогу на оздоровлення.

Якщо працівник звільняється і не бере відпустку, то йому виплачують грошову компенсацію за дні невикористаної щорічної відпустки, але матеріальну допомогу — ні.

Матеріальна допомогу працівнику, що звільняєтьсяЧитайте: "Дезінфекція зі зрошувальними установками: правила

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Якщо працівник подав заяву на звільнення під час відпустки, а йому вже виплатили допомогу на оздоровлення, під час остаточного розрахунку матеріальна допомога не утримується.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Надбавки медпрацівникам в зоні бойових дій за Постановою № 928: розмір, умови виплати

На надбавки за постановою КМУ від 25.08.2023 № 928 мають право медпрацівники ЗОЗ у зоні можливих та активних бойових дій, що фінансуються з держбюджету. З'ясуйте умови та розмір виплат
482