Норми використання реактивів у лабораторії медичного закладу

1532

Запитання

Проведення досліджень та аналізів, які вимагають використання хімічних реактивів досить поширені і до того ж вартісні. Норми використання цих засобів визначені безпосередньо в інструкціях до них.

Відповідь

Так, керівник закладу та лаборанти мають спільними зусиллями розробити локальні Норми використання хімічних реактивів та іншого витратного матеріалу по кожному виду досліджень та аналізів, які проводять у їхньому закладі. Норми потрібно затвердити внутрішнім наказом керівника. За необхідності у затверджені норми вносять зміни, оновлюють.

Як набрати бали до атестації 2020

Норми використання реактивів у лабораторії медичного закладу

Важливо, щоб обсяг використаних реактивів відповідав кількості досліджень, які були проведені з їх застосуванням. Саме тому потрібно фіксувати факти використання таких речовин у відповідній документації. Варто розуміти, що використання реактивів передбачає не лише безпосереднє проведення аналізів, а й пробні запуски, зіпсовані зразки тощо.   
Хімічні реактиви вважатимуть списаними необгрунтовано, якщо у наданому бухгалтерії підсумку використані реактиви переважатимуть обсяги, які потрібні для проведених аналізів. 

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Інвентаризація ліків і медвиробів у КНП

З’ясуйте порядок проведення інвентаризації лікарських засобів і медичних виробів у КНП. Хто проводить? Що і як інвентаризувати? Як оформлювати результати інвентаризації медикаментів?
6594

Облік та списання бактерицидних ламп: документи й інструкція

Дізнайтеся, за якими формами обліковувати та списувати бактерицидні лампи, які дані обов’язково вказати в цих документах, як розрахувати показник загального утворення відходів та найвигідніше утилізувати відпрацьовані бактерицидні лампи
14757