Зберігання простерилізованих медичних інструментів

669

Запитання

Чи стосується правило щодо зберігання простерилізованих медичних виробів не довше 6-ти годин, якщо предмети знаходяться в стерилізаційних шафах з ультрафіолетовими лампами?

Відповідь

Згідно з підпунктом 5 пункту 7 розділу ІІІ «Стерилізація, методи здійснення, контроль ефективності» наказу МОЗ України від 11.09.2014 № 552, якщо медичні вироби зберігаються в камерах для зберігання простерилізованих виробів, які облаштовані бактерицидними лампами, то умови і тривалість зберігання визначаються інструкцією з експлуатації цієї камери. Не можуть зберігатися довше 6-ти годин простерилізовані вироби, які просто лежать на стерильних столах під простирадлами. 

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
4992

Класифікація медичних відходів

З'ясуйте, до якої категорії належать медичні відходи. Дотримуйте вимог чинного законодавства та убезпечте заклад від поширення інфекцій, а себе — від відповідальності
97172