Переоформлення бланка акредитаційного сертифіката

691

Запитання

В яких випадках потрібно переоформлювати бланк акредитаційного сертифіката?

Відповідь

Якщо медзаклад змінив назву, або ж змінилася назва суб’єкта господарювання, якому він підпорядковується, потрібно переоформити бланк акредитаційного сертифіката. Так само потрібно вчинити тоді, коли вулиця, нумерація будинку або населений пункт, де знаходиться медичний заклад, були перейменовані.


Як переоформити сертифікат?


Заклад повинен написати відповідну заяву та разом з копією сертифіката подати до акредитаційної комісії. Окрім того, до цих документів потрібно додати документи, які підтверджують перелічені вище зміни.
 
Як отримати дублікат?
 
Якщо сертифікат був втрачений або пошкоджений, його анулюють та видають дублікат цього документу.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливо небезпечні інфекції: стандарти дій медичного персоналу

Отримати додаткові бали під час акредитації закладу головній медичній сестрі допоможе належним чином підготовлений план дій у разі виявлення пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями. Розробити всю необхідну документацію за темою удвічі легше, скориставшись прикладом
64530

Акредитація: використання ліків

Процеси використання ліків під час акредитації медзакладу контролюють шляхом перевірки документації, внутрішніх наказів та роботи персоналу. Будьте у всеозброєнні та дізнайтеся, що саме потрібно підготувати, щоб успішно пройти акредитацію.
4434

Внутрішньовенне краплинне введення лікарських засобів дитині

Скачайте алгоритм внутрішньовенного краплинного введення лікарських засобів, дізнайтеся про важливі правила техніки проведення процедури, а також перегляньте перелік оснащення для виконання маніпуляції дитині.
13858

Санітарно-епідемічне благополуччя — що перевіряють під час акредитації медзакладу?

Санітарно-епідемічне благополуччя включає дуже багато точок контролю — документація, організація навчання персоналу, профілактичні заходи, тестування персоналу тощо. Ми систематизували все, що контролюють під час перевірки, щоб ви могли на 100% підготуватися.
8308

Кадрові документи для акредитації медзакладу: повний перелік

Акредитація медзакладу — випробування не так на міцність, як на організованість і завбачливість. Документи з кадрових питань перевіряють особливо прискіпливо, а їх кількість та різноманіття майже шокують. Дізнайтеся, які саме документи потрібно підготувати та які кадрові питання варто залагодити вже зараз.
10933