Сімейний лікар змінює місце роботи. Що робити пацієнтам?

2420

Запитання

Що повинна зробити адміністрація медзакладу, якщо сімейний лікар, з яким пацієнти підписували декларації, звільняється чи змінює місце роботи?

Відповідь

Якщо в медзаладі зміна кадрів і якийсь сімейний лікар переходить у інший заклад, звільняється тощо адміністрація повинна повідомити про це пацієнтів, які підписували декларацію про вибір лікаря з цим фахівцем. Якщо лікар продовжує медичну практику в іншому закладі, його пацієнти можуть піти за ним. Якщо ж такої можливості немає, пацієнти за бажанням можуть перепідписувати декларацію з лікарем, який займе цю ж посаду. Адміністрація медзакладу повинна надати таку можливість.

Пільги та компенсації медиків

Якщо ж після такої заміни у пацієнта виникли проблеми чи труднощі з вибором лікаря, він може звернутися до місцевого департаменту/управління охорони здоров’я.

Сімейний лікар змінює місце роботи. Що робити пацієнтам?Читайте: "Первинна медична допомога в 2018: новий порядок"

Якщо ж сімейний лікар продовжує працювати, але пішов у відпустку, лікарняний чи тимчасово відсутній з інших причин, адміністрація медзакладу повинна призначити фахівця, який тимчасово виконуватиме обов'язки відсутнього фахівця.

Безперервний професійний розвиток медичних сестер у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати роботу сімейного лікаря

19 травня відзначаємо Всесвітній день сімейного лікаря. Тож з’ясуймо, які вимоги нині висуває законодавство до роботи лікарів первинної ланки медичної допомоги
15789