Оформлюємо листок непрацездатності: хворий не з’явився на огляд

505

Запитання

Як заповнювати листок непрацездатності, якщо хворий не з’явився на огляд?

Відповідь

У правому нижньому полі листка непрацездатності у графі «Примітка:» вказують вид порушення «несвоєчасна явка на прийом до лікаря» і дату, лікар ставить підпис. Цей документ зберігають у сейфі відповідальної особи. У медичній карті амбулаторного хворого зазначають дату призначеного огляду.

Оформлюємо листок непрацездатності: хворий не з’явився на оглядЧитайте: "Обробка рук хірурга: правила, алгоритм, вимоги до оснащення" 

Якщо хворий непрацездатний, то листок непрацездатності продовжують з дня його наступного відвідування лікаря. Якщо хворий працездатний, у графі «Стати до роботи» пишуть літерами число і місяць та зазначають «з’явився працездатним». Листок непрацездатності закривають датою, коли пацієнт мав з’явитись на огляд.

Дії лікаря у випадку, коли хворий не з’явився на огляд у призначений день, визначені пунктами 3.5, 4.1, 10 Інструкції № 532.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензування медичної практики: нова форма Відомостей про стан матеріально-технічної бази

Зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики наберуть чинності 30.03.2024 року. Від цієї дати заповнюйте і подавайте нову форму Відомостей про стан матеріально-технічної бази
616