Підвищення категорії для практичного психолога медичного закладу

2582

Запитання

Коли практичний психолог, який працює в медичному закладі, може розраховувати на підвищення категорії (тарифного розряду)?

Відповідь

Кваліфікаційну категорію практичному психологу присвоюють за результатами атестації. Проводять її за вимогами Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 № 930.

На відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій атестують тих педагогічних працівників, які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Зокрема — практичних психологів, якщо вони мають повну вищу освіту зі спеціальності практична психологія, психологія.

За результатами атестації працівникам можуть присвоїти такі кваліфікаційні категорії: «спеціаліст», «спеціаліст другої категорії», «спеціаліст першої категорії», «спеціаліст вищої категорії».

Підвищення категорії для практичного психолога медичного закладуЧитайте: "Професійне спілкування медичних працівників у соціальних мережах"

У разі коли практичному психологу присвоєна кваліфікаційна категорія (встановлено тарифний розряд), керівник закладу видає відповідний наказ, який у триденний строк подають до бухгалтерії для нарахування заробітної плати.

Аналогічно проводять атестацію інших педагогічних працівників, які працюють у закладах охорони здоров’я, в тому числі логопедів.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою