Медична документація про виявлення дитини, яку підкинуто чи знайдено в закладі охорони здоров’я

555

Запитання

Яку документацію заповнює старша медсеста в разі виявлення дитини, яку підкинуто чи знайдено в закладі охорони здоров’я?

Відповідь

Старші медичні сестри відділень неонатологічного профілю забезпечують ведення облікових форм:

№ 103-2/о «Журнал обліку актів закладу охорони здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я»,

№ 103-3/о «Журнал обліку актів органу внутрішніх справ України та закладу охорони здоров’я про підкинуту чи знайдену дитину та її доставку»

Медична документація про виявлення дитини, яку підкинуто чи знайдено в закладі охорони здоров’яЧитайте: "Журнал учета дезинфицирующих средств: скачайте бланк"

 № 103-4/о «Журнал обліку заяв батьків (матері або батька), інших родичів або законного представника про відмову забрати дитину з пологового будинку, іншого закладу охорони здоров’я»

№ 103-5/о «Журнал обліку актів закладу охорони здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, яку батьки (матір або батько), інші родичі або законний представник відмовилися забрати з пологового будинку, іншого закладу охорони здоров’я».

Читайте в е-журналі «Довідник головної медичної сестри»:

Правила та локальні протоколи дій медичних сестер

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК РОЗРОБИТИ ЛОКАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ МЕДСЕСТЕР, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ

З наркозно-дихальною апаратурою

У перев’язувальному кабінеті

В операційному блоці

У хірургічному відділенні

Атестація медичних працівників — 2025

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Стандартні операційні процедури: як розробити та впровадити в роботу медзакладу

Усні інструкції щодо виконання тих чи тих маніпуляцій і процедур дуже ненадійні. Щоб надавати медичну допомогу на найвищому рівні, затвердьте стандартні операційні процедури (СОПи)
51455

Хронічне обструктивне захворювання легень: новий протокол, етапи надання медичної допомоги

17 листопада — Усесвітній день боротьби проти хронічного обструктивного захворювання легень. Про алгоритм обстеження, лікування та особливості освітньої роботи з пацієнтами зі ХОЗЛ читайте у статті
381