Переваги національної централізованої закупівельної організації для медичних закладів

265

Запитання

Які переваги національної централізованої закупівельної організації для медичних закладів? А для держави?

Відповідь

Переваги ЦЗО для медичних закладів очевидні. Це — позбавлення від невластивих функцій, оптимізація витрат медичних установ у системі публічних закупівель, економія коштів, людських ресурсів та часу.

Для держави — збільшення частки успішних закупівельних процедур (з укладенням договору), довгострокове планування закупівель лікарських засобів та медичних виробів, контроль якості та реалізації лікарських засобів, максимальне забезпечення пацієнтів лікарськими засобами шляхом нового підходу до публічних закупівель.

Переваги національної централізованої закупівельної організації для медичних закладівЧитайте: "Табель робочого часу для медпрацівників: бланк та зразок заповнювання"

Згідно з проектом Концепції надалі повноваження МОЗ та інших замовників із закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів будуть передані ЦЗО. 

Актуальне в журналі «Управління закладом охорони здоров'я»:

Публічні закупівлі ліків по-новому: що закладено в Концепції

Реформа публічних закупівель запроваджує новий підхід до закупівель ліків та медвиробів. Його суть — максимально забезпечити потреби пацієнтів в Україні. Фахівці МОЗ розробили спеціальну Концепцію, яку 23 серпня ухвалив КМУ. Про неї розповіла Тетяна КОБА, радник в. о. Міністра охорони здоров’я України

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
958

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
722

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3339

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3567