Списання лідокаїну та розчинів для ін’єкцій

1311

Запитання

Як списувати лідокаїн, воду для ін’єкцій для розведення антибіотиків тощо, якщо в листку призначень вказують тільки антибіотик?

Відповідь

Методичні рекомендації ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я (далі — Методичні рекомендації), затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 09.09.2014 № 635 (далі — Наказ № 635), значно посилюють контроль за обігом лікарських засобів та виробів медичного призначення.

В інструкції до антибіотика вказано, якою кількістю води для виконання ін’єкцій розбавляють препарат, щоб його можна було вводити в організм. Отже, і списувати воду за ін’єкцій можна за листком призначень, хоч там зазначено лише антибіотик.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Інвентаризація ліків і медвиробів у КНП

З’ясуйте порядок проведення інвентаризації лікарських засобів і медичних виробів у КНП. Хто проводить? Що і як інвентаризувати? Як оформлювати результати інвентаризації медикаментів?
5826

Облік та списання бактерицидних ламп: документи й інструкція

Дізнайтеся, за якими формами обліковувати та списувати бактерицидні лампи, які дані обов’язково вказати в цих документах, як розрахувати показник загального утворення відходів та найвигідніше утилізувати відпрацьовані бактерицидні лампи
12851