Проведення інструктажів з охорони праці на робочому місці молодшим медичним сестрам

Недотримання вимог охорони праці часто призводить до травматизму та каліцтва персоналу, а також накладення штрафів на керівників.

Недотримання вимог охорони праці часто призводить до травматизму та каліцтва персоналу, а також накладення штрафів на керівників. Саме тому головною темою серпневого (№ 08/2014) номеру журналу «Довідник головної медичної сестри» стало проведення інструктажів з охорони праці молодшим медичним сестрам.

Зі статті «Визначаємо ступінь забруднення білизни та обираємо відповідний режим оброблення» ви дізнаєтесь, за якими критеріями потрібно відносити текстильний виріб до білизни з тим чи тим ступенем забруднення. Окрім цього, у матеріалі наведено нові режими прання кольорової та білої білизни ІІ і ІІІ ступенів забруднення, а також особливості прання виробів зі специфічними (білковими) забрудненнями. 

Порушення вимог законодавства, коли йдеться про бланки суворої звітності, матиме серйозні наслідки для відповідальної особи. Саме тому, ми підготували  для вас матеріал «Рецептурні бланки суворої звітності у запитаннях та відповідях». Дізнайтесь, де отримувати та як зберігати спеціальні рецептурні бланки форми № 3; хто відповідає за ведення обліку чистих та повернутих (зіпсованих) бланків; які служби перевіряють ведення обліку; скільки потрібно зберігати такі документи у закладі охорони здоров’я та як оформлювати знищення бланків.

Попри довгі роки наукових досліджень, розроблення цілої системи санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів проблема внутрішньолікарняних інфекцій досі є актуальною. У статті «Внутрішньолікарняні інфекції: посилюємо заходи протидії» наведено характеристику груп внутрішньолікарняних інфекцій та причини їх поширення. Також детально описано всі посадові обов’язки старшої медичної сестри, пов’язані з організацією санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів.

Також у номері:

  • Нові нормативні акти у сфері охорони здоров’я
  • Досвід організації навчання медичних працівників задля протидії професійному зараженню ВІЛ-інфекцією
  • Право фельдшера-лаборанта і молодшої медичної сестри наркологічного закладу на щорічну додаткову відпустку
    та багато іншого!

Ознайомитись із повним змістом серпневого (№ 08/2014) номеру журналу «Довідник головної медичної сестри»

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді