На Миколаївщині відкрила свої двері нова сімейна лабораторія

25 серпня в селі Благодатне Арбузинського району Миколаївської області відкрили нову сімейну лабораторію. Тепер надання медичної допомоги, виявлення ранніх стадій гіпертонії, туберкульозу, онкозахворювань, вимірювання артеріального тиску, проведення ЕКГ, ФГ обстеження, огляди молочних залоз та цитологічний скринінг проводитиметься у комфортних умовах

В урочистому відкритті амбулаторії взяли участь Голова облдержадміністрації Вадим МЕРІКОВ, заступник голови облдержадміністрації з політико-правових, соціальних та гуманітарних питань Оксана ЯНІШЕВСЬКА, виконувач обов’язків начальника Управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Юрій ДЯЧУК та інші. Вони вручили відзнаки всім, хто приклав зусилля до відкриття амбулаторії, а медики отримали подарунки від самих спонсорів — необхідне обладнання для своєї роботи.

Сучасна будівля загальною площею двісті шістдесят один м2 та загальною кошторисною вартістю понад два мільйони гривень відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам, забезпечена водопостачанням, водовідведенням та опаленням. Окрім кабінетів сімейного лікаря, терапевта, маніпуляційної, щеплювальної, оглядової та фізіотерапевтичної кімнат, амбулаторія також облаштована двома палатами денного стаціонару на сім ліжок.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді