Людмила ФІЛІПЕЦЬ: «У нашому медичному закладі вода підігрівалась за рахунок подачі електрики, що було досить затратно. А сонячні батареї дадуть змогу зекономити чимало коштів»
Головний лікар Обласного спеціалізованого будинку дитини Людмили ФІЛІПЕЦЬ повідомила про запровадження в закладі сучасних енергозберігаючих технологій. Система повинна забезпечити належний температурний режим в приміщеннях, наявність гарячої води та зменшення витрат на традиційні енергоносії.
Загалом для Чернівецького обласного Будинку дитини придбано чотири плоскі сонячні колектори, вартістю 72 тисячі гривень. Вони вже змонтовані й працюють протягом останнього місяця. Будинок дитини — одна з перших медичних установ, де встановили сонячні батареї.
«У нашому медичному закладі вода підігрівалась за рахунок подачі електрики, що було досить затратно. А сонячні батареї дадуть змогу зекономити чимало коштів. Зокрема, очікуємо щорічну економію бюджетних коштів від 100 до 150 тисяч гривень, які раніше витрачалися на опалення та підігрів води. Ця енергозберігаюча технологія є передовою в Європі. Там сонячні батареї добре себе зарекомендували», — повідомила Людмила ФІЛІПЕЦЬ.
Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
З'ясуйте, як надавати допомогу пораненому в тактичних умовах відповідно до оновлених рекомендацій. Як повинна бути укомплектована тактична аптечка? Про це і не тільки читайте в статті
Розповідаємо, на які групи розподіляти поранених і травмованих та які існують рівні медзакладів залежно від обсягу надання допомоги
Скачайте алгоритм катетеризації сечового міхура для чоловіків і жінок. Належно оформлений алгоритм стане у пригоді не лише для практики, а й під час підготовки документів для акредитації закладу
29 червня — Всесвітній день склеродерміїї. З'ясуйте, як діагностувати та лікувати це аутоімунне захворювання