НСЗУ терміново приймає пропозиції про укладення договорів за Програмою медгарантій ще за одним пакетом

16 листопада НСЗУ опублікувала нове оголошення про укладення договорів за Програмою медичних гарантій за пакетом «Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров’я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів»

НСЗУ

Устигніть подати пропозицію до 18:00 17 листопада 2023 року. Нові пропозиції та повторні пропозиції з усунутими недоліками, подані після закінчення цього строку, НСЗУ не розглядатиме. Про це НСЗУ повідомила на своєму сайті. 

Успішний управлінець закладу охорони здоров'я — 2024

Не пропустіть можливість подати пропозицію за пакетом ПМГ-2023 «Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров’я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів».

Якщо виникають питання під час заповнення заяви та/або подання пропозиції, звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію НСЗУ 16-77, а також за телефонами міжрегіональних департаментів Національної служби здоров'я.

Раніше МОЗ погодило вимоги до 15 пакетів ПМГ-2024.

За матеріалами НСЗУ

Нові вимоги до ліцензування медичної практики

Статті за темою

Усі статті за темою

Як визначити групу крові: алгоритми

Скачайте алгоритми визначення групи крові. Докладні інструкції враховують необхідне обладнання, документацію та правила техніки безпеки
57619

Катетеризація сечового міхура чоловіка/жінки: алгоритм для медсестер

Перегляньте та скачайте алгоритм катетеризації сечового міхура для чоловіків і жінок. Належно оформлений алгоритм стане у пригоді не лише для практики, а й під час підготовки документів для акредитації закладу
33120