Наказом від 03.11.2023 № 1906 утворило Міжвідомчу робочу групу з питань розбудови телемедицини
МОЗ видало наказ «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань розбудови телемедицини в Україні» від 03.11.2023 № 1906.
На які нормативні акти звернути увагу в листопаді
Наказом № 1906 МОЗ затвердило Положення про Міжвідомчу робочу групу з питань розбудови телемедицини. Крім того, втратив чинність наказ МОЗ «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань розробки Концепції впровадження телемедицини» від 11.02.2022 № 281.
Раніше Уряд ухвалив стратегію розбудови телемедицини в Україні.
За матеріалами МОЗ
Телемедицина дає змогу наблизити якісні медичні послуги до хворих навіть у найвіддаленіших населених пунктах. З'ясуйте, як організувати телемедичні послуги в медзакладі
Табель оснащення кабінету телемедицини затверджений на рівні законодавства. Без потрібного обладання запустити в медзакладі телемедичне консульування не вийде, а тому збережіть перелік необхідно оснащення та поступово подбайте про його наявність в медзакладі.
Впровадження телемедицини неможливе без залучення всіх медпрацівників. Тому зараз частіше говорять про телесестринство для надання медсестринської допомоги дистанційно. Читайте, яким чином це відбуватиметься, як провести попереднє навчання персоналу та які технології потрібно залучати для роботи.
Читайте, як організувати у медичному закладі роботу кабінету телемедицини, які документи у ньому потрібно заповнювати, які чинні законодавчі акти визначають порядок надання телемедичних послуг.
Медичне онлайн-консультування пацієнтів може стати для приватних закладів конкурентною перевагою. Надаючи корисну та повну інформацію потенційним клієнтам такі заклади підвищують вірогідність звернення саме до них. Розглянемо найважливіші аспекти такого виду діяльності.