У столиці планують запровадити нову схему отримання інсуліну

Київська міська рада підтримала проект запровадження нового механізму забезпечення хворих на цукровий діабет киян препаратами інсуліну

Михайло РИГАН, директор Департаменту охорони здоров’я, зауважив, що новий механізм дозволить забезпечити доступність мешканців столиці до отримання за рецептурною системою препаратів інсуліну та засобів їх введення.

Він полягає у відшкодуванні вартості препаратів аптечній мережі КП «Фармація» на підставі поданих реєстрів за відпущені лікарські засоби. Фінансування здійснюватиметься за міською цільовою програмою «Здоров’я киян» на 2012–2016 роки в межах коштів бюджету.

«Механізм централізованих закупівель, що діє сьогодні, не дозволяє забезпечувати пацієнтів необхідними препаратами безперервно. У результаті, кожного року пацієнти мають проблеми з пільговим отриманням життєво необхідних ліків. Тож потрібно якнайшвидше змінювати таку практику на більш ефективну», — наголосив Михайло РИГАН.

Директор Департаменту охорони здоров’я впевнений, що вищезазначений порядок гарантуватиме безперервне забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними лікарськими препаратами.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51100

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді