НСЗУ допоможе закладам Національної академії медичних наук України приєднатися до Програми медичних гарантій — 2024

Блок під заголовком новини 1Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Медична справа. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Голова НСЗУ Наталія Гусак провела зустріч з представниками Національної академії медичних наук України (НАМНУ)

НСЗУ допоможе закладам Національної академії медичних наук України приєднатися до Програми медичних гарантій — 2024

НСЗУ готова допомогти закладам НАМНУ приєднатися до Програми медичних гарантій — 2024. Голова НСЗУ Наталія Гусак повідомила про це на зустрічі із представниками НАМНУ.

Акредитація під час воєнного стану

Нагадуємо, що до єдиного медичного простору вже долучилися Національний інститут раку (НІР), а в межах пілотного проєкту — лікарня «Феофанія». НІР законтрактувався з НСЗУ на 16 пакетів послуг, «Феофанія» — на 3.

Наталія Гусак зазначила, що з початку 2023 року НІР отримав за надані медичні послуги понад 314 млн грн, а «Феофанія» — 13 млн 714 тис. грн. Їх приклади мають мотивувати медзаклади НАМНУ якнайшвидше увійти до єдиного медичного простору країни. Це дасть змогу пацієнту отримати гарантований доступ до  медичної допомоги, а медзакладам — фінансову стабільність у важких економічних умовах воєнного часу.

Фахівці НСЗУ допоможуть медзакладам НАМНУ проаналізувати їх матеріальне становище і за результатами аналізу здійснити фінансове моделювання.

Зауважимо, що НСЗУ платитиме медзакладам НАМНУ лише за ті послуги, які вони надаватимуть у межах Програми медгарантій. Наукові програми й надалі фінансуватиме держава.

Раніше НСЗУ запросила до обговорення вимог Програми медичних гарантій на 2024 рік.

За матеріалами НСЗУ

додаток

Як набирати бали БПР за новими критеріями

Статті за темою

Усі статті за темою

План реагування закладу охорони здоров’я на надзвичайні ситуації: зразок

Завантажте зразок плану реагування ЗОЗ на надзвичайні ситуації. Документ допоможе встановити порядок дій і призначити відповідальних щодо проведення робіт з попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій
22971

Що таке оцінювання повсякденного функціонування особи та як його проводити

У 2025 році в Україні запрацювала нова система оцінювання повсякденного функціонування особи (ОПФО). З'ясуйте, чим ОПФО відрізняється від медико-соціальної експертизи та як його проводити
662

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді