На Чернігівщині відкрила двері Служба психологічного відновлення бійців АТО

У Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні в Центрі психологічної реабілітації і лікування для учасників АТО відкрито Службу психолого-соціального відновлення для учасників бойових дій

До участі у відкритті Служби психолого-соціального відновлення долучилися голова обласної ради Микола ЗВЄРЄВ та в. о. голови обласної державної адміністрації Сергій ЖУРМАН.

Служба психолого-соціального відновлення надаватиме допомогу військовослужбовцям із розладами психічного здоров’я за такими напрямками:

  • психодинаміка;
  • арттерапія;
  • тілесно-орієнтована;
  • когнітивно-поведінкова терапія.

Також із пацієнтами та їх родичами будуть проводити індивідуальні консультації.

Найчастіші діагнози, з якими звертаються пацієнти: посттравматичний стресовий розлад, психічні та поведінкові розлади через вживання алкоголю, синдром залежності та алкогольний делірій. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді