Розпочинається публічний конкурс на посаду директора Національного інституту раку

Олександр КВІТАШВІЛІ: «Найближчим часом у МОЗ України буде сформована комісія із відбору кандидатів на посаду директора, аби вже в середині березня призначити керівника інституту»

Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ розповів про початок публічного відбору на посаду директора Національного інституту раку у зв’язку із закінченням терміну контракту попереднього очільника Ігоря ЩЕПОТІНА.

«Найближчим часом у МОЗ України буде сформована комісія із відбору кандидатів на посаду директора, аби вже в середині березня призначити керівника інституту», — повідомив Міністр.

Один із головних критеріїв до кандидата — чітка й зрозуміла програма розвитку установи.

Оцінювати учасників будуть міжнародні експерти, наукові та медичні фахівці, а також представники робочого колективу інституту.

Незабаром МОЗ оприлюднить склад комісії, вимоги до кандидатів та перелік необхідних документів.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50775

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3464

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6968

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді