На Тернопільщині планують оновлення амбулаторії

Мирослав ВОВЧКО: «Вирішено не оновлювати місцеву амбулаторію ЗПСМ, яка знаходиться в старому приміщенні, а перенести її в приміщення площею 150 м², яку виділяє школа»

Мирослав ВОВЧКО, головний лікар Підволочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тернопільської області, повідомив про успішне завершення перемовин щодо участі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у проекті Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Він поінформував, що амбулаторію не будуть оновлювати у старому приміщенні, а перенесуть у нове, яке виділяє школа.

«Це дасть змогу залучити кошти на необхідну заміну системи опалення, а також внутрішніх ремонтних робіт. На це необхідні кошти, загальною сумою 160 тисяч гривень», — підкреслив Мирослав ВОВЧКО.

Наразі відбувається підготовка договору оренди приміщення між відділом освіти Підволочиської РДА та Підволочиським районним центром первинної медико-санітарної допомоги. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51289

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді