У столиці зростає захворюваність на COVID-19

Про це розповіла директор Департаменту охорони здоров’я міста Києва Валентина Гінзбург

У столиці зростає захворюваність на COVID-19

У Києві зафіксували зростання кількості хворих на COVID-19 більше ніж удвічі. Так, 11—17 липня зареєстрували 112 випадків, 18—24 липня — уже 245.

Стандарти і протоколи, які МОЗ затвердило у 2021—2022 роках

За словами Валентини Гінзбург, більше людей госпіталізують, зокрема з тяжким перебігом хвороби. Через стрімке підвищення рівня захворюваності влітку впродовж одного тижня вона нагадала про те, що найефективнішим засобом захисту є вакцинація.

«Хочу наголосити на тому, що навіть у найважчі для столиці дні з часів загострення військової агресії РФ комунальні заклади охорони здоров’я не припиняли процес вакцинації від COVID-19. Наразі в Києві працює 112 вакцинальних пунктів, тож кожен охочий може прийти до найближчого Центру первинної медико-санітарної допомоги або Консультативно-діагностичного центру та зробити першу, другу чи бустерну дозу», — повідомила посадовиця.

Гінзбург порадила за найменших симптомів недуги, як-от нежить, кашель, підвищення температури, розлади шлунку, звертатися до лікаря.

Раніше НТГЕІ розповіло, кому робити друге бустерне щеплення проти COVID-19.

За матеріалами офіційного порталу Києва

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Статті за темою

Усі статті за темою

Класифікація медичних відходів

З’ясуйте, до якого коду належать медичні відходи. Дотримуйте вимог чинного законодавства та убезпечте заклад від поширення інфекцій, а себе — від відповідальності
146997

Особливо небезпечні інфекції: протидія в ЗОЗ

Належним чином підготуйте план дій у разі виявлення пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями. Врахуйте заходи з протидії поширенню особливо небезпечних інфекцій у ЗОЗ
81631

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді