Держава виділить кошти на закупівлю препаратів для проведення гемодіалізу буковинцям

Олександр ГРЕГУЦАК: «Вже з нинішнього року фінансування придбання препаратів для гемодіалізу відбуватиметься за рахунок державного бюджету, аналогічно до того, як закуповується інсулін для хворих на цукровий діабет»

На днях відбувся регіональний круглий стіл, присвячений розгляду питань бюджетної та податкової децентралізації. У засіданні взяв участь і Олександр ГРЕГУЦАК, який розповів про ситуацію із забезпеченням хворих на гемодіаліз на Буковині.

«Зокрема, було повідомлено, що вже з нинішнього року фінансування придбання препаратів для гемодіалізу відбуватиметься за рахунок державного бюджету, аналогічно до того, як закуповується інсулін для хворих на цукровий діабет», — наголосив ГРЕГУЦАК.

Він вважає, що такий метод дозволить зекономити кошти Чернівецької області , яка раніше виділяла понад 10 мільйонів гривень на препарати для проведення гемодіалізу. Крім цього, в області за кошти державного бюджету буде придбано медикаменти для терапії дитячої онкології та мамографічне обладнання.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51101

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7097

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді