Столична влада розробляє план щодо створення централізованого хоспісу

У Києві планують створити централізований хоспіс, який надаватиме якісну допомогу важкохворим киянам

Прес-служба Київської міської державної адміністрації опублікувала заяву заступника голови Київської адміністрації Михайло РАДУЦЬКИЙ про намір створити централізований хоспіс.

За словами Михайла РАДУЦЬКОГО, зараз хоспіси функціонують у кількох столичних лікарнях, але жоден з них не може повністю забезпечити необхідною допомогою своїх пацієнтів.

Наразі робоча група розроблює план щодо створення єдиного централізованого хоспіса з набагато комфортнішими умовами, де буде більше персоналу та вища якість медичних послуг, які він надаватиме важкохворим киянам.

РАДУЦЬКИЙ також підкреслив, що у всіх медичних закладах посилять протипожежну безпеку.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51069

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7064

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді