Звернення до передплатників друкованих видань

Дякуємо, що ви з нами!

Звернення до передплатників друкованих видань

Шановні передплатники наших друкованих журналів!

Наше видавництво працює! Попри труднощі роботи під час війни ми виконуємо всі зобов’язання перед нашими передплатниками. Уже видрукували і передали на відправлення об’єднані № 3-4 журналів «Управління закладом охорони здоров'я» та «Довідник головної медичної сестри». Готуємо до друку № 5-6.

Розуміємо, що друковані журнали можуть надходити вам із затримкою або навіть зовсім не надходити, якщо ви проживаєте в місті чи селі, де ведуться бойові дії. Тому ми відкриємо вам доступ до електронних версій передплачених журналів.

Щоб отримати доступ до електронного журналу, зателефонуйте — 0 800 21 38 38.

Хоча працівники видавництва перебувають у різних куточках України, ми об’єднані спільним прагненням — підтримувати вас інформаційно! Тому на сторінках електронних журналів — публікації про зміни та новововведення у законодавстві, про те, як організувати роботу та працювати в умовах воєнного стану, як розв’язати робочі ситуації. Ви можете розраховувати на нас!

Тримаймося разом!
Віримо в нашу перемогу!
Слава Україні!

З повагою
редакції журналів «Управління закладом охорони здоров'я»
та «Довідник головної медичної сестри»

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Що відомо про електронну систему БПР

Що таке електронна система БПР, для кого і коли її впроваджуватимуть? Хто буде надавати освітні послуги через електронну систему БПР? Читайте про це в статті
3736

Фінансування БПР медичних працівників — 2024

Як держава фінансуватиме безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоров’я у 2024 році? Чи змінився розмір відшкодування з минулого року, і хто може на нього розраховувати? Читайте про це у статті
1735

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді