Пропозиції про укладання договорів станом на 6 грудня до НСЗУ подали вже понад 500 ЗОЗ

UA RU
Станом на 6 грудня свої пропозиції подали 532 медзаклади

НСЗУ продовжує приймати пропозиції про укладання договорів з надавачами ПМД

НСЗУ просить надавачів первинної медичної допомоги, які планують укласти договір із службою у 2022 році, не зволікати з подачею документів. Якщо укласти договір вчасно, медзаклад безперебійно отримуватиме виплати від НСЗУ та продовжуватиме надавати допомогу пацієнтам.

⚡ Нова редакція договору з НСЗУ

Щоб подати пропозицію, потрібно заповнити відповідні поля в електронній медичній інформаційній системі, у якій зареєстрований заклад. НСЗУ обіцяє оперативно розглядати звернення та формувати проєкти договорів.

NB! Перш ніж подати пропозицію, перевірте, чи актуальні дані про ваш медичний заклад в ЕСОЗ.

У НСЗУ наголошують, що укласти договір про надання послуг за Програмою медичних гарантій у 2022 році зможуть лише ті медзаклади, що відповідають вимогам.

NB! НСЗУ прийматиме пропозиції до 18:00 24 січня 2022 року. Договори сформують після затвердження порядку реалізації Програми медичних гарантій на наступний рік — після 1 січня 2022 р.

Ознайомитися з умовами закупівлі медичних послуг за Програмою медичних гарантій у 2022 році можна на сайті НСЗУ в розділі «Вимоги ПМГ 2022».

Нагадаємо, раніше НСЗУ звернулася до надавачів спеціалізованої медичної допомоги.

За матеріалами фейсбук-сторінки НСЗУ

 

 

 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на медичну практику: як оформити, переоформити, зупинити й відновити

З'ясуйте, як отримати ліцензію на медичну практику, у які строки орган ліцензування прийматиме рішення про надання ліцензії й чи законно провадити медичну діяльність без ліцензії під час воєнного стану
56865

Акредитація закладів охорони здоров'я

З'ясуйте, що дає акредитація медичному закладу, які документи для неї потрібні. Також пригадайте особливості акредитації ЗОЗ під час війни
110932

Види термометрів та їх використання в ЗОЗ

Термометрія допомагає у диференційній діагностиці і встановленні правильного діагнозу. Тож у статті з’ясуємо, які є види термометрів та які з них найчастіше використовують у ЗОЗ
16985

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді