Керівників ЗОЗ, у яких виявили підроблені документи про вакцинацію, відсторонятимуть від роботи

UA RU
МОЗ ініціюватиме відсторонення керівників ЗОЗ, де підробляли свідоцтва про проведення вакцинації

КУРС ⭐ Правовий захист медпрацівників

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що наразі на низку лікарів відкрито кримінальні провадження за фактом підробки документів про вакцинацію.

Керівників ЗОЗ, у яких виявили підроблені документи про вакцинацію, відсторонятимуть від роботи

✅✅✅ Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: перелік документів

«Ми офіційно направимо подання до власників закладів охорони здоров’я, де працюють ці лікарі, — об’єднаних територіальних громад — із проханням відсторонити від роботи керівників цих закладів на час проведення слідства. Переконані, що керівники мають нести персональну відповідальність за те, що відбувається в їх лікарнях», — прокоментував міністр.

Якщо слідство виявить, що керівник ЗОЗ не причетний до махінацій, його відновлять на посаді. У разі повторного порушення МОЗ ініціюватиме:

За даними МОЗ, схеми підроблення документів про вакцинацію та їхнього використання викрили на Черкащині, Буковині та Дніпропетровщині.

Нагадаємо: раніше МОЗ розробило законопроєкт про кримінальну відповідальність за фальсифікацію довідок про вакцинацію проти COVID-19.

За матеріалами сайту МОЗ

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на медичну практику: як оформити, переоформити, зупинити й відновити

З'ясуйте, як отримати ліцензію на медичну практику, у які строки орган ліцензування прийматиме рішення про надання ліцензії й чи законно провадити медичну діяльність без ліцензії під час воєнного стану
56881

Акредитація закладів охорони здоров'я

З'ясуйте, що дає акредитація медичному закладу, які документи для неї потрібні. Також пригадайте особливості акредитації ЗОЗ під час війни
110941

Види термометрів та їх використання в ЗОЗ

Термометрія допомагає у диференційній діагностиці і встановленні правильного діагнозу. Тож у статті з’ясуємо, які є види термометрів та які з них найчастіше використовують у ЗОЗ
16985

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді