У 7 регіонах зросте кількість лікарень для боротьби з COVID-19

Рішення про збільшення кількості закладів для лікування пацієнтів з коронавірусом прийняла комісія ТЕБ та НС
Як дезінфікувати поверхні для профілактики COVID-19


Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар:

«Наразі регіони звітують не лише про кількість хворих на ліжках, але й про кількість хворих з підозрою на коронавірусну хворобу. Ми бачимо значне збільшення завантаженості ліжок у семи регіонах країни. До них віднесені місто Київ, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська та Рівненська області».

У 7 регіонах зросте кількість лікарень для боротьби з COVID-19

Саме в цих областях збільшать кількість лікарень, що надають допомогу хворим з COVID-19, та будуть розгорнуті додаткові ліжка.

НСЗУ укладатиме договори з цими лікарнями.

За словами заступника міністра, за рішенням комісії ТЕБ та НС на прохання МОЗ всі органи місцевого самоврядування мають забезпечити мінімум 80% ліжок підведенням кисню, оскільки киснева терапія — один з ефективних засобів лікування COVID-19.

За матеріалами МОЗ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6251

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22048

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді